wtorek, 30 października 2018

Szklane ścianki w twoim biurze

   Ściany ze szkła są światowym rozwiązaniem, który idealnie komponuje się z minimalistycznym stylem, w jakim meblowane są biura. Nie tylko to jednak jest argumentem za tym, żeby wykorzystać ścianki szklane w biurach. Znaczenie ma również szybki i prosty montaż. W przeciwieństwie bowiem do tradycyjnych ścian, montaż ścian ze szkła nie składa się z wielu etapów, ponieważ na miejsce budowy przywożona jest gotowa i wymierzona tafla szkła, którą mocuje się w odpowiednich ramach. Jeśli pracę tą wykonują fachowcy, jest ona szybka i nie pozostawia dużo zabrudzeń. W kontekście biurowców, umożliwia to skrócenie czasu budowy lub remontu lokalu, tylko do koniecznego minimum. Pozwala to na szybkie umeblowanie wnętrz i rozpoczęcie właściwego działania.
Jeśli masz w planach budowę biura na potrzeby twojej firmy, to koniecznie przemyśl pomysł szklanej ścianki zamiast tradycyjnych ścian. Nie bez powodu takie rozwiązanie jest stosowane w wielu miejscach, gdzie znajdują się znane biurowce ogromnych firm. Szkło jest na tyle uniwersalnym materiałem, że jego utrzymanie oraz walory estetyczne są wysoko cenione na całym świecie.

   Ściany ze szkła oszczędzają dużo miejsca i pozwalają na wykorzystanie tego w przypadku np. nowego biurka z komputerem. Jest to doskonała możliwość, dla tych, którzy chcą rozwinąć swój interes mimo małych lokali. Można ulokować kolejnego pracownika lub postawić dodatkowe meble na dokumenty i inne ważne akcesoria biurowe. Najważniejsze jest jednak fakt, że jeśli zamontuje się gładkie, przezroczyste szyby, to można nadzorować prace swoich pracowników. I nie ma się tu stałego „złego nadzoru”, jedynie kontrolne zerkanie w stronę komputerów pracowników.


  To samo dotyczy kwestii utrzymania czystości. Zazwyczaj biura posiadają umowę z firmą z zewnątrz, która będzie utrzymywała czystość w miejscu pracy. Ściany z karton gipsu  z czasem niszczą się pod wpływem czyszczenia lub po nasiąknięciu wodą. Zupełnie inaczej jest ze ścianami wykonanymi ze szkła. Powierzchnia ta nie absorbuje wody i nie niszczy się pod wpływem jej użycia. Dodatkowo każde zabrudzenie powstałe w wyniku codziennej eksploatacji jest łatwe do usunięcia za pomocą mokrej szmatki. Jeśli chcesz, by szyba wyglądała jak nowa, a jej powierzchnia lśniła i błyszczała wystarczy czyścić ją za pomocą zwykłych detergentów do mycia szyb. Podtrzymywanie podstawowej higieny ściany zaowocuje tym, że będzie wyglądała czyściej i będzie sprawiała wrażenie nowej.  Maksymalny efekt, przy minimalnym wkładzie. 

2 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dla mnie sam wygląd biura nie jest taki ważny, gdyż najbardziej liczy się to aby było funkcjonalne. Przede wszystkim to wyrobiłam sobie nowe pieczątki u https://www.maxsc.com.pl/ gdyż to czym się pracuje moim zdaniem jest zdecydowanie najważniejszą kwestią.

    OdpowiedzUsuń